Web Tasarım & E-Ticaret Fiyatlarımızda %25 indirim vakti hemen kaçırma!
Çalışma Sistemi Nedir? | Web Tasarım Nasıl Kodluyoruz? | Web Tasarım Fiyatları Nedir? | Ajans Center

Ajans Center Çalışma Sistemi

Web sitesi yapan şirketler içinde farklı çalışma sistemleri oluyor. AJANS CENTER işte tam da burada rakiplerinin bir adım önünde yer alıyor. AJANS CENTER çalışma sistemi ile hayal ettiğiniz web sitesine çok kısa bir süre içinde kavuşabilirsiniz.

  1. Tanışma ve İhtiyaç Belirleme

Tüm müşterilerimizle öncelikle bir tanışma toplantısı düzenliyoruz. İlk olarak ekibimizle birlikte bir araya geliyorsunuz. Burada tamamen sizin ihtiyaçlarınızı ve bir web sitesinden beklentilerinizi tanıyoruz.

  1. Web Sitesi Proje Sunumu

Tanışma toplantısı sonrasında ekibimiz kurumsal yapınızı da dikkate alarak web sitesi projesi konusunda bir çalışma planlıyor. Bu aşamada hangi süreçte hangi çalışmanın yapılacağı projede fiyat teklifi ile birlikte net olarak belirtiliyor. Burada web sitesi tasarımı sonrasında nasıl bir ürün elde edeceğinizi de görebiliyorsunuz.

  1. Web Sitesi Tasarımı

Projeye sizler onay verdikten sonra hemen web sitesi tasarımı aşamasına geçiyoruz. Bu süreçte hemen web sitesi tasarımı için ekip üyelerimiz çalışmaya başlıyor. Web sitenizi tamamen sizlerin isteklerine göre yenilikçi bir şekilde tasarlıyoruz.

  1. Sunum ve Son Onay

Web tasarım hizmetimiz tamamlandıktan sonra web sitenizi hemen sizlere sunuyoruz. Bu aşamada gerekli testleri yapıyoruz ve sizlerden gelen dönütleri de alıyoruz. Dönütler ve testlere göre web sitenizde son düzenlemeleri yaparak son onayı alıyoruz.

  1. Yayına Alma

Son aşamada ise web sitenizi artık yayına alıyor ve sizlere teslim ediyoruz. AJANS CENTER ekibi kolay yönetilebilir, kullanıcı odaklı, sade kodlamaya sahip, hızlı ve kreatif bir web sitesini sizlere kısa süre içinde sunuyor.

Web sitesi yapan şirketler arasından bir seçim yapmak istiyorsanız AJANS CENTER ile de görüşebilirsiniz.