Web Tasarım & E-Ticaret Fiyatlarımızda %25 indirim vakti hemen kaçırma!
Ankara E-Ticaret Yazılımı - Ajans Center: Ankara Web Tasarım, Dijital Pazarlama Ajansı

Ankara E-Ticaret Yazılımı

Ankara e-ticaret yazılımı ile siz de firmanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Geleneksel ticaret artık yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlamaktadır. Bu ticaretin yerini daha çok internet ortamı almaktadır. İnternet ortamında yapılan satışlar normal satışların önüne geçebilmektedir. Hemen hemen herkes tüm ürünleri internetten sipariş etmektedir. Kimi zaman bir su kimi zaman büyük bir televizyon kimi zaman binlerce TL değerinde bir ısıtıcı, kombi veya farklı ürünler internet üzerinden satılmaktadır. İnsanların internet ortamına bu kadar düşkün olması ise firma sahiplerinin internet ortamında bulunması gerekliliğini artırmaktadır. Firmamız bu alandaki ihtiyacınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir. Alacağınız hizmet ile kısa süre içinde e-ticaret sitenizin kurulmasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında ise satışlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret Yazılımının Önemi

E-ticaret yazılımı eğer doğru yapılırsa son derece kullanışlı olacaktır. Ankara e-ticaret yazılımı hizmetimiz bu anlamda ihtiyacınızı karşılar. Son derece kusursuz olan e-ticaret yazılımı ile siz de rahat edebilirsiniz. Alacağınız bu hizmet ile kısa sürede e-ticaret siteniziniz kurulumunu sağlayabilirsiniz. E-ticaret sayesinde satışlarınızı artırabilirsiniz. Eğer yazılım düzgün olmaz ise site güven vermez. Siteniz güven vermeyince kullanıcılar kaçar ve rakip firmaları tercih eder. Bu durumu yaşamamak adına mutlaka profesyonel destek almalısınız. Ekibimiz bu alanda uzmandır. Tam anlamıyla size uygun tasarımlar yapacaktır. Sonucunda ise kusursuz çalışan, şık ve bir o kadar etkili bir web sitesine kavuşmanız sağlanacaktır. Daha detaylı bilgi almak için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Neden E-ticaret Yazılımı Kullanılmalıdır?

Ankara e-ticaret yazılımı ile kendinizi internet ortamında tanıtabilirsiniz. Bu tanıtım ile firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz SEO konusunda da yardımcı olacaktır. Bu ise hem sitenizin kullanışlı olmasını hem de Google tarafından benimsenmesini sağlar. Reklam yapmadan insanların sitenizi ziyaret etmesini sağlar. Bunlara ek olarak farklı birçok avantaj da e-ticaret yazılımı ile elde edilebilir. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

  • ♦ E-ticaret sitesi tasarımı ile binlerce insana ulaşabilirsiniz.
  • ♦ Geleneksel ticaret ile sadece mağazanızın önünden geçenler müşteri adayınızdır. Ancak e-ticaret sitesi tüm Türkiye’ye hatta dünyaya hitap eder. Bu sayede geniş bir pazarda yer bulursunuz.
  • ♦ E-ticaret sitesi ile ürünleriniz kargo takibini kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • ♦ E-ticaret yazılımları ile müşteriye güven verirsiniz.
  • ♦ Güvenli ödeme yöntemleri ve kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli alışveriş sağlayabilirsiniz.
  • ♦ Kampanyalar ile daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz

Tüm bunları yaparken yanınızda olacak olan ekibimiz alanında uzmandır. Kusursuz bir işlem yapmanız için elinden geleni yapacaktır.

Özel Paketler ile Tam İhtiyacınıza Göre

Paketler kişiye özel düzenlenmektedir. Örnek vermek gerekirse bazı paketlerde ek özellikler mevcuttur. İsteğinize göre bu özelliklere sahip olabilir veya olmayabilirsiniz. Tamamen bu size kalmıştır. Mesela isterseniz sitenize canlı destek ekleyebilirsiniz. Ya da kargo entegrasyonu satın alabilirsiniz. Buna ek olarak XML aktarımı sağlayan ve işinizi kolaylaştıran e-ticaret yazılım paketlerini seçebilirsiniz.