Web Tasarım & E-Ticaret Fiyatlarımızda %25 indirim vakti hemen kaçırma!
Hakkımızda - Ajans Center - Web Tasarım Hizmetleri, Web Tasarım Fiyatları

KURUMSAL

Hakkımızda

Web Tasarımı, E-Ticaret olmak üzere Kurumsal Kimlik, Ambalaj Tasarımı, Promosyon ve Tanıtım alanlarında hizmetlerine güçlü bir şekilde devam etmektedir.

AJANS CENTER 2021 yılında yazılım, web tasarım, e- ticaret alanlarında hizmet vermek amacıyla Ankara'da kurulmuştur. Günümüzde Reklam Ajansı olarak hizmet yelpazesini genişletmiş olup, kadrosunu alanında Profesyonel isimlerle desteklemiştir.

Satış sonrası Destek Hizmetlerimizle ön plana çıkma hedefinden ayrılmamış olan firmamız web tasarımı, e-ticaret ve reklam ajansı hizmetlerinde iddalı olmuş ve bu iddasını çalışmalarına yansıtmıştır.

Genel olarak hizmet alanlarımız başta Web Tasarımı, E Ticaret, Mobil Uygulama başta olmak üzere Kurumsal Kimlik, Marka Patent, Açık Hava Reklamcılığı, Ambalaj Tasarımı, Promosyon ve Tanıtım, Foroğraf ve Studyo alanlarında hizmetlerine güçlü bir şekilde devam etmektedir.

1700+ aktif müşterimiz ile deneyimimizi sizlere yansıtma özgün ve ekonomik çalışmalarımızla Çözüm Ortağınız olamayı teklif ediyoruz.

Vizyonumuz

AJANS CENTER bilisim alanındaki teknolojik yeniliklerin içinde olmakta ve bu yenilikleri müsterilerinin hizmetine güvenli bir sekilde sunmaktadır.

Müsterilerimizin web tasarım alanında olan ihtiyaçlarını özenle belirleyip, her birine özel en uygun çözümleri üreterek danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize kurumsal yapı içerisinde sistemler üzerinde olusan sorunları en kısa sürede çözerek web site ve e-ticaret alt yapılarına teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz

AJANS CENTER tüm müsterilerine karşı dürüst çalışmayı, satışta gösterdigi güleryüz ve kolaylığı satış sonrasında da göstermeyi, nitelikli personel çalıstırmayı ve en önemli olan zamanı iyi kullanmayı, taahhütlerini yerine getirmeyi ilke edinmistir. "reel çözümler sunar."

ŞİRKET BİLGİLERİ:

Şirket Ünvanı: Emre Şahin

Vergi Dairesi: Sincan Vergi Dairesi

Vergi No: 7911182709


250
Mutlu Müşterilerimiz
17
E-Ticaret Yazılımı
17
Sosyal Medya Hizmeti
127
Teslim Edilen Yazılımlar

AJANS CENTER

Ekip Üyelerimiz

Corporate React Template

Emre Şahin

Yazılım & Teknik
Ankara/İncek
Corporate React Template

Ahmet Erdem

Sosyal Medya Uzmanı
Hatay/İskenderun
Corporate React Template

Mehmet Ali Erdem

Grafik Tasarım Uzmanı
Hatay/İskenderun
Corporate React Template

Hasan Hüseyin KIYILI

Teknik & Müşteri Sorumlusu
Hatay/İskenderun
Corporate React Template

Asaf

İçerik Editörü
Ankara